REKRUTACJA 1Chcesz zgłębić tajniki pracy technika kryminalistyki? Masz ciekawe pomysły? Interesuje Cię kryminalistyka? Czekamy właśnie na Ciebie! Nie zwlekaj, dołącz do nas!

Studenckie Koło Nauk Kryminalistycznych powstało w 2011 roku i jest najprężniej działającym kołem naukowym w naszej Uczelni. Dzielimy się na kilka grup roboczych: mechanoskopię, traseologię, daktyloskopię, a także biologię kryminalistyczną. Organizujemy m.in. wyjazdy do laboratoriów, konferencje naukowe, a także Ogólnopolskie Studenckie Warsztaty Kryminalistyczne w Ośrodku Wypoczynkowym „Wałpusz”, na które zapraszamy przedstawicieli Uczelni i instytutów naukowych z całej Polski.

Co możesz zyskać, dołączając do nas?
🕵️‍♀‍ Doświadczenie w pracy technika kryminalistyki.
📚 Poszerzenie wiedzy z zakresu kryminalistyki i medycyny sądowej.
👩‍💼 Możliwość reprezentowania Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na konferencjach i sympozjach.
🚌 Udział w wyjazdach naukowych.


Wypełnij ankietę rekrutacyjną i prześlij na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://drive.google.com/file/d/1C8yn_YvINpjCwhkisr9OajuLDuf08mGv/view

Następnie przejdź pozytywnie rozmowę kwalifikacyjną.
Kiedy: 25 listopada 2020 r. o godzinie 17:00
Gdzie: MS Teams
Link do spotkania prześlemy SMS-em.

Masz jakieś pytania? Pisz śmiało na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Wypełnij ankietę i dołącz do nas!